Zpět

Novinky

Tomáš Slavík vítězí na prvním závode GHOST Dual & 4X Cupu

10982865_856471481092078_3046571783513157616_o

Minulý víkend odtartovala do sezóny 2015 v Dobřanech nově vzniklá série závodů, která nese název GHOST Dual & 4X cup a Tomáš Slavík na ni nemohl chybět. Zaběhlý koncept Dual Slalomu z loňských let byl navíc doplněn nově i o disciplínu fourcross. Po několika leté pauze fourcrossu v Čechách se 4X opět vrácí na závodní tratě a bylo to skvělé završení závodního víkendu.

Tomáš Slavík nenechal nikoho na pochybách a dokázal zvítězit jak v sobotním GHOST Dual Cupu, tak i v nedělním GHOST 4X Cupu.

“ Byla to pro mě příjemná zpráva, že se v ČR kromě JBC 4X Revelations budou konat i jiné 4X závody. Série 4X závodů v ČR opravdu chyběla a tento víkend jsem v Dobřanech zavzpomínal na starý časy fourcrossu v Čechách, kdy měl fourcross u nás opravdu silnou základnu a třásl jsem se na každý závodní víkend. Pod taktovkou Polis racing byla komunita opravdu silná a ve finále tyto závody ze mě udělaly závodníka, kterým jsem teď. Už od první jízdy nědělního závodu, když jsem viděl předjížděcí manévry, souboje loket na loket a nadšení všech jezdců jsem opravdu nechápal, jak něco tak skvělého mohlo najednout skončit. V obou závodních dnech byla atmosféra hodně přátelská, uvolněná a bylo vidět, že to všechny doopravdy baví, takže jsme si to všichni užívali na 100%. Tréninkových a závodních jízd jsem namotal nespočet, byl to pro mě super trénink a nakonec se mi podařilo vyhrát v obou závodech. Díky všem pořadatelům z Dobřan a z Dual Cupu, bylo to super a těším se na příště…”

Za 14 dní již startuje světová série 4X Pro Tour v německém Winterbergu, kde bude Tomáš startovat také v DH německém IXS cupu! Pro více informací sledujte sociální sítě Tomáše Slavík

Photo by: Martin Hule, Martin Rados, Jakub Urbanec